Глава місії ЄС засудив "жарти" чиновників при заповненні е-декларацій

НовиниПолітика    05.11.2016 - 14:06
Фото: Кястутіс Ланчинскас
Фото: Кястутіс Ланчинскас

В ЄС впевнені, що депутати повинні понести відповідальність за жарти з приводу е-декларацій

Несерйозне ставлення чиновників до заповнення е-декларацій є недоречним. Про це заявив глава Консультаційний місії ЄС в Україні Кястутіс Ланчинскас у розмові з РБК-Україна в суботу, 5 листопада.

"Я можу сказати свою думку: депутат - це обранець народу. Він представляє людей. Він повинен бути зразком. Такі жарти над законом, який прийнятий ними самими, на мою думку, недоречні",- сказав Кястутіс Лячинскас.

Глава Місії підкреслив, що депутати повинні нести етичну моральну відповідальність.

"Він (депутат, - ред.) законодавець, він брав участь в розробці і прийнятті цього закону і жарти, при виконанні закону - це перш за все етична і моральна відповідальність, а потім вже і інші відповідальності",- додав Лянчинскас.

Пні цьому він підкреслив, що система електронних декларацій є важливим етапом очищення країни.

"Ми це (запуск е-декларування, - ред.) вітаємо, як великий крок у боротьбі з корупцією. Е-декларування - це один з найефективніших способів превенції корупції. Ви починаєте, в цьому році це було зроблено перший раз. Потрібно не зупинятися і йти вперед",- підкреслив він.

Нагадаємо, раніше колишній командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук "пожартував" при заповненні декларації, вказавши 1 трильйона гривень готівкових коштів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top