Глава Мін'юсту України прогнозує початок масштабної судової реформи вже в цьому році

Глава Міністерства юстиції України Павло Петренко прогнозує початок масштабної судової реформи вже в 2014 році.

Глава Міністерства юстиції України Павло Петренко прогнозує початок масштабної судової реформи вже в 2014 році. Про це він заявив в ході брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"В плані реформ, який був сьогодні презентований, ми поставили один з пріоритетів - до кінця року прийняти новий закон "Про статус суддів". Спростити структуру судової системи, провести повноцінну люстрацію суддівського корпусу і через цей механізм повернути довіру людей до судової системи", - заявив Петренко.

Також він спрогнозував спрощення судової процедури.

"Складність судової процедури - це один з великих блоків претензій Ради Європи та ЄС до України", - заявив Петренко.

"Ми будемо робити презентацію в найближчі тижні, в якій більш детально покажемо суспільству те, що напрацьовано Міністерством юстиції спільно з експертами. Це буде перший етап до масштабної реформи судової системи. Але без повного перезавантаження персонального складу будь-яка реформа не має сенсу. Ця масштабна судова реформа буде запущена в цьому році", - додав міністр.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся