Гібралтарська компанія Mina Corp. виграла тендер з постачання палива до Центру транзитних перевезень США в Киргизії

Субота 06 листопада 2010 02:45

Компанія Mina Corp. (Гібралтар) виграла тендер з постачання палива до Центру транзитних перевезень ВПС США в міжнародному аеропорту "Манас", повідомляє РБК з посиланням на Міністерство закордонних справ Киргизії.
Нагадаємо, що після зміни влади в Киргизії в квітні 2010 р. були виявлені корупційні схеми навколо паливних постачань до Центру транзитних перевезень."Такі корупційні схеми призвели до накладення експортного мита на всі надходять від Російської Федерації світлі паливно-мастильні матеріали, що поставляються для потреб населення Киргизії, що додатково лягло важким тягарем на плечі киргизького народу", - зазначають у МЗС Киргизії.
У зв'язку з цим уряд Киргизії закликає США "припинити співпрацю з Mina Corp. До завершення розслідування органами прокуратури Киргизії і зробити" необхідні зусилля, спрямовані на забезпечення прозорості та усунення сумнівів навколо паливних постачань до Центру транзитних перевезень в міжнародному аеропорту "Манас", інформує МЗС республіки.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся