ДФС Сумської обл. відсудила в "Укрнафти" більше 1 млрд грн

ДФС Сумської обл. відсудила в "Укрнафти" більше 1 млрд грн
Фото: "Укрнафта"

Підприємство не виконувало зобов'язання щодо сплати податків за користування надрами

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав ПАТ "Укрнафта" сплатити 1,043 млрд грн на користь держави в особі Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ГФС в Сумській області. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Зазначається, що починаючи з серпня минулого року, підприємство, яке займається видобуванням нафти, газу та газового конденсату, не виконувало зобов'язання зі плати податків за користування надрами. Так, компанія заборгувала 819,3 млн грн рентної плати за користування надрами для видобування нафти. З рентної плати за користування надрами для видобування природного газу - 220,7 млн грн. З рентної плати за користування надрами для видобування газового конденсату - 3,74 млн грн.

Судове рішення прийнято 24 липня 2015 року. Кошти повинні бути стягнуті за рахунок готівки, що належить "Укрнафті" і з рахунків у банках, обслуговуючих компанію.

Нагадаємо, "Укрнафта" отримала 3,91 млрд грн чистого прибутку в I півріччі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся