ДФС перевірить 235 підприємств на предмет контрабанди лісу

Вівторок 14 серпня 2018 19:19
ДФС перевірить 235 підприємств на предмет контрабанди лісу
Ілюстративне фото (Віталій Носач, РБК-Україна)

До кінця 2018 року ДФС планує перевірити 133 суб'єкта господарювання

Державна фіскальна служба (ДФС) перевірить 235 суб'єктів господарювання на предмет вирубки лісів та експорту лісоматеріалів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За словами в. о. голови відомства Євгена БамбІзова, лише в серпні ДФС планує перевірити 60 суб'єктів господарювання.

"Для проведення комплексної перевірки таких експортерів в план-графік включені 235 суб'єктів господарювання. У плановому порядку в поточному році вже перевірено 102 суб'єкта. Ще 133 будуть перевірені до кінця року, з яких у серпні - 60 платників податків", - повідомив Бамбізов.

За даними інформаційних баз даних ДФС сформувала перелік експортерів деревини. Протягом 2017 року - першого півріччя 2018 року експорт деревини здійснювали майже 9 тис. суб'єктів господарювання, в тому числі 3,4 тис. - юридичні особи.

У ДФС уточнили, що серед підприємств-експортерів, яких служба перевірить до кінця цього року, 22 знаходяться в підпорядкуванні Держлісагентства.

Нагадаємо, наприкінці липня Кабінет міністрів України на засіданні ухвалив рішення про створення робочої групи для аудиту державних підприємств лісового господарства.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся