ДФС просить суд стягнути з "Кримської горілчаної компанії" 1,5 млн грн штрафу

Державна фіскальна служба України звернулася в Окружний адміністративний суд Києва з адміністративним позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Кримська горілчана компанія" про стягнення фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 1 450 597,20 грн.

Державна фіскальна служба України звернулася в Окружний адміністративний суд Києва з адміністративним позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Кримська горілчана компанія" про стягнення фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 1 450 597,20 грн. Про це йдеться в ухвалі суду.

Суд 12 вересня прийняв рішення про відкриття скороченого провадження за вказаним позовом. Справа буде розглядатися суддею одноосібно, без виклику осіб, які беруть участь у справі.

ТОВ "Кримська горілчана компанія" випускає горілку Medoff, "Природна колекція", "Наша Марка", "Мерная", "Хуторок", коньяк та вино "Коктебель", слабоалкогольні напої на натуральній основі LONGmixER.

Виробничі потужності "Кримської горілчаної компанії" розташовані в Сімферополі (Крим).

У 2011 р. британський бізнесмен Ніл Сміт, власник інвестиційної компанії Eastern Beverage Company S.A. оголосив про завершення угоди з придбання ТОВ "Кримська горілчана компанія". Eastern Beverage отримала повний контроль над бізнесом української компанії. "КВК" орендує потужності збанкрутілої в 2009 р. компанії "Союз-Віктан" і володіє її основними торговими марками.

Нагадаємо, в березні 2014 р. Росія анексувала Крим і Севастополь.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся