Німеччина - Франція: онлайн-трансляція Євро-2016

НовиниСпорт    07.07.2016 - 21:38

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Німеччина - Франція. Онлайн-трансляція матчу Євро-2016 Німеччина - Франція розпочнеться на РБК-Україна у 21:30, а дивитися футбол онлайн можна на каналі "Україна". Господарі Євро зіграють з німцями за право виходу у фінал турніру.

7 липня, 22:00
Марсель, "Велодром"

Состав сборной Германии: Нойер — Киммих, Боатенг, Хеведес, Хектор — Кроос, Швайнштайгер — Дракслер, Озил, Эмре Джан -Мюллер
Состав сборной Франции: Льорис — Эвра, Юмтити, Кошельны, Санья — Матюйди, Погба — Пайе, Гризманн, Сиссоко — Жиру

Німеччина - Франція 0:2 - онлайн
Гол: Гризманн, 45+1, 72

Двох фаворитів турніру доведеться зійтися між собою в матчі, в якому визначиться учасник фіналу чемпіонату Європи. На такому рівні ціна помилки зростає, а значить, обидва колективи намагатимуться обмежити свою можливість помилитися.

Для цього і французи, і німці намагаються більше володіти м'ячем. Але при цьому, не використовувати в атаках великої кількості людей - обидві команди добре вміють виходити з оборони і контратакувати. Але при цьому, у німців є невелике ігрове тактичну перевагу - вони трохи швидше своїх суперників.

Але на відміну від Німеччини, у Франції немає проблем зі складом. Канті і Рамі відсиділи свої дискваліфікацію у матчі з Ісландією. А ось Льову належить придумати, як замінити дискваліфікованого Хуммельса і травмованих Хедіру і Гомеса. На місце Хуммельса напевно вийде Хеведесс. А Хедіра може замінити Швайнштайгер, який також не здоровий на 100%. З Гомесом простіше, його може замінити Мюллер або, на крайній випадок, Подольські.

Нападник збірної Німеччини Томас Мюллер:

"Франція вийшла в півфінал не за рахунок удачі. Ми ставимося до суперника з повагою. Було б добре тримати суперника подалі від своїх воріт. Тоді вони не зможуть показати свій клас. Хуммельс, Хедіра, Гомес і, можливо, Швайнштайгер — важкі втрати, але до такого треба бути готовими. Зате інші гравці отримають шанс проявити себе. Втрати в якості не буде".

23:56

Кінець матчу

23:50

90+1 хв. Кабайе змінює Гризманна.

23:47

89 хв. Франція всією командою тримає оборону. Поки що у них все йде чудово.

23:42
23:36

78 хв. Жиньяк змінює в грі Жиру.

23:31

72 хв. ГОЛ! Погба отоборал м'яч в чужій штрафній у Киммиха, той накинув м'яч у центр штрафного, Нойєр вибив несильно і Гриманн відправив м'яч у ворота!

23:29

71 хв. Канте змінює в грі Пайє.

23:26

68 хв. Гетце виходить замість Джана.

23:19

61 хв. Мустафі виходить замість Боатенга, який отримав травму.

23:14

55 хв. Німці знову забрали м'яч собі і тиснуть. Поки ударів немає.

23:09

50 хв. Дракслер грубо грає в атаці проти Сіссоко.

22:49

Перерва

22:48

45+1 хв. ГОООЛ! Швайнштайгер грає рукою в своїй штрафній і Грізманн точно пробиває з точки!

22:43

43 хв. Жиру міг вибігати на побачення з Нойером, але його наздогнав Хеведесс і вибив м'яч.

22:42

42 хв. Непоганий випад французів завершився неточним ударом Гризманна з гострого кута.

22:37

36 хв. Грізманн падає після фолу Джана.

22:27

27 хв. Швайнштайгер б'є з лінії штрафного - Льоріс дістає.

22:26

25 хв. Нойєр забирає в руки м'яч після удару Пайє з штрафного.

22:21

20 хв. Після яскравого початку матч потихеньку збавляє обертів. Але думається, сьогодні може статися все що завгодно.

22:13

13 хв. Киммих прострілив справа і Мюллер спробував пробити, але м'яч пройшов мимо воріт.

22:09

7 хв. Нойєр бере удар Гризманна з центру штрафного після відмінної комбінації французів.

22:06

4 хв. Активніше починають матч гравці збірної Франції. Але при цьому, поки що оборона Німеччини грає спокійно.