У Німеччині спростили правила депортації небажаних мігрантів

НовиниПолітика    19.05.2017 - 17:00
Фото: бундестаг
Фото: бундестаг

Бундестаг прийняв відповідні поправки в законодавство

У Німеччині бундестаг прийняв поправки в законодавство, що спрощують депортацію мігрантів, яким було відмовлено в праві отримати притулок на території ФРН, повідомляє Deutsche Welle.

Відзначається, що тепер людина буде вислана за межі республіки навіть у тому випадку, якщо країна, з якої вона прибула, не надішле його документи.

Також правоохоронні органи зможуть затримувати мігрантів на строк до 10 днів, якщо їх будуть підозрювати в загрозы національній безпеці. Раніше затримувати можна було лише на чотири дні.

Крім того, депутати дозволили обмежувати свободу тих біженців, які при в'їзді в країну надали недостовірні дані. Особам, що приїхали в країну, також доведеться залишатися в центрах тимчасового розміщення до тих пір, поки міграційні органи не розглянуть їх заявку. Також вилучено із законодавства пункт, відповідно до якого людина автоматично отримує право залишитися у Німеччині, якщо її дитина народилася на території цієї країни.

Підкреслюється, що правозахисні організації вже піддали рішення бундестагу різкій критиці, вказуючи, що поправки в законодавство порушують права тих, хто шукає захисту на території ФРН.

"Нові закони перетворять ФРН з країни, готової приймати біженців, у державу, яка налаштована на висилку мігрантів", - заявив представник організації Pro Asyl.

При цьому в Міністерстві внутрішніх справ Німеччини відзначили, що готові допомагати людям, які дійсно потребують допомоги, проте не мають наміру сприяти тим, хто використовує статус біженця, щоб залишатися безкарним.

Нагадаємо, статус біженця в Євросоюзі в 2016 році отримали понад 700 тисяч осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Штайнмайер заявив про необхідність тісної співпраці країн ЄС для подолання кризи Меркель готує Порошенку ряд незручних питань під час зустрічі у Берліні, - DW
On Top