ru ua

У Німеччині українці опинилися серед лідерів за кількістю нелегальних працівників

У Німеччині українці опинилися серед лідерів за кількістю нелегальних працівників Фото: працівники в Німеччині (flickr.com giopuo)

У ФРН за півроку відкрили на 5% більше виробництв проти незаконно працюючих в країні

У Федеративній республіці Німеччина (ФРН) українці опинилися серед лідерів за кількістю нелегальних працівників. Про це повідомляє DW.

"У ФРН за перше півріччя відкрили на 5% більше проваджень щодо людей, які незаконно працюють в країні. Українці серед лідерів у нелегальному працевлаштуванні", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією даних спільного центру аналізу та стратегії в питаннях нелегальної міграції, за 6 місяців 2017 року у ФРН відкрили понад 65 тис. виробництв по нелегально працевлаштованим людям.

Наголошується, що кількість нових виробництв щодо людей, які нелегально перебувають і працюють в Німеччині, зросла цього року на 28% і склала 941 справу.

Так, незаконно працевлаштовані особи походять переважно з десяти країн: України, Албанії, Сербії, В'єтнаму, Боснії і Герцеговини, Македонії, Туреччини, Косово, Молдови та Гани. Скільки людей прибуло з кожної країни не уточнюється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за перші півроку роботодавці Польщі оформили майже 950 тисяч заявок на працевлаштування іноземців. Стало відомо, що 90% запитів стосуються саме українців.