У Німеччині тисячі людей вийшли на демонстрацію проти політики G20

НовиниСуспільство    02.07.2017 - 19:07
Фото: виставковий центр у Гамбурзі (hamburg-messe.de)
Фото: виставковий центр у Гамбурзі (hamburg-messe.de)

Організатори нарахували близько 18 тисяч протестувальників

У німецькому Гамбурзі 2 липня 2017 року тисячі людей вийшли на демонстрацію протесту перед майбутнім самітом лідерів країн Великої двадцятки (G20). Про це повідомляє DW.

Зазначено, що дані щодо кількості учасників різняться: організатори нарахували близько 18 тисяч протестувальників, поліція повідомила про 8 тисяч демонстрантів. Це перша із близько 30 заявлених протестних акцій, які мають відбутися перед або під час проведення саміту, що відбудеться протягом 7 - 8 липня в Гамбурзі.

Як повідомляється, серед протестувальників були представники профспілок, об'єднань захисту прав споживачів, фермерів, захисників довкілля та церковних організацій. При цьому демонстранти виступали не стільки проти самого саміту Великої двадцятки, як проти політики цих країн, насамперед, у сфері захисту клімату та торгівлі.

Протестувальники несли плакати з написами "Планета Земля передусім", "Боріться з бідністю" та "Демократія зараз". За даними правоохоронців, демонстранти поводяться мирно.

Як розповів міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр, очікується, що на час проведення саміту в Гамбурзі зберуться понад 8 тисяч готових до насильства радикально налаштованих людей із Німеччини та інших держав. У зв’язку з цим у німецькому уряді закликають усіх учасників протестів утриматися від будь-якого насильства.

"Межа чітка: мирному протесту - так, насильницькому протесту - ні", - наголосив де Мезьєр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина заборонить президенту Туреччини Реджепу Ердогану виступити в Гамбурзі в рамках саміту G20.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top