У Німеччині не очікують зростання безробіття через біженців

У Німеччині не очікують зростання безробіття через біженців
Фото: Франк-Юрґен Вайзе розповів про рівень безробіття в ФРН

Наступного року в ФРН не буде суттєвого зростання безробіття

Попри великий наплив біженців у Німеччині у 2017 році не прогнозується зростання рівня безробіття. Про це заявив глава німецького Федерального агентства праці Франк-Юрґен Вайзе в інтерв'ю газеті Passauer Neuen Presse, опублікованому 1 жовтня, передає DW.

"Наступного року не буде суттєвого зростання безробіття, попри значну кількість біженців", - заявив Вайзе.

Раніше у вересні агентство праці ФРН заявляло, що у 2016 році майже 172 тисячі біженців були зареєстровані як безробітні, що більш ніж вдвічі перевищує торішні показники.

Вайзе, який до кінця 2016 року також очолює Федеральне відомство з питань міграції та біженців, повідомив про суттєві проблеми у питанні репатріації біженців із Німеччини до країн Євросоюзу, у яких вони вперше були зареєстровані при прибутті на територію ЄС.

За його словами, Німеччина близько 34 тисяч разів зверталась до інших членів ЄС із проханням забрати зареєстрованих у них біженців, проте відповіді ФРН отримала лише у 18 тисяч випадках, а до повернення справа дійшла лише у 2,4 тисячі випадках. На думку Вайзе, це свідчить про те, що інші країни ЄС не хочуть або не можуть забирати біженців із Німеччини.

Нагадаємо, у 2015 році, за уточненими даними, які були оголошені цього тижня, Німеччина прийняла 890 тисяч шукачів притулку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся