Геращенко: без прогресу по Мінську-2 змін до Конституції не буде

НовиниПолітика    21.01.2016 - 01:51
Фото: Ірина Геращенко
Фото: Ірина Геращенко

Україна виконує всі пункти мінських угод

Друге читання конституційних змін може відбутися тільки на тлі прогресу в здійсненні безпеки і гуманітарних пунктів Мінських домовленостей. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Ірина Геращенко за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи.

"Друге читання конституційних змін може відбуватися тільки на тлі очевидного і вирішального прогресу в здійсненні безпеки і гуманітарних пунктів Мінських домовленостей, які, до речі, повинні бути виконані ще до кінця минулого року", - написала вона.

Мінськ. Надважкий день. Тактика наших опонентів, вибрана ними ще явились в місті у - це стиль "тягти кота за хвіст". На жодну...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 20 січня 2016 р.

За її словами,  без повного і всеосяжного безпеки виконання пунктів мінських домовленостей - а це сталий режим тиші, відведення зброю, верифікація місць відведення ОБСЄ, допуск місії на всю окуповану територію, висновок чужих військ і техніки, роззброєння, і ключове, відновлення контролю над Українським кордоном - ми не можемо переходити до політичних пунктах

"Повинні бути створені всі питання безпеки передумови і виконані гуманітарні пункти ", - підкреслила Геращенко.

"І щоб ініціювати постановку остаточного голосування змін до Конституції до порядку денного, просто необхідно, щоб Росія і бойовики продемонстрували реальний прогрес у виконанні Мінських угод. І тиснути треба на країну - порушника і окупанта: РФ", - підкреслила вона.

Геращенко зазначила, що Україна виконує всі пункти мінських угод.

Нагадаємо, Київ все ще не отримав відповіді щодо обміну 25 українців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top