Геращенко озвучив провідну версію вбивства Шеремета

НовиниНадзвичайні події    03.08.2016 - 01:12
Фото: Антон Геращенко розповів про одну з провідних версій вбивства Павла Шеремета
Фото: Антон Геращенко розповів про одну з провідних версій вбивства Павла Шеремета

За інформацією нардепа, це могло бути демонстративне вбивство для конфронтації в країні

Причиною вбивства журналіста Павла Шеремета могло бути бажання викликати конфронтації суспільства з владою, як це було після вбивства Георгія Ґонґадзе. Про це повідомив секретар комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко в ефірі "5 каналу".

"Вбивство Шеремета - показове вбивство, у формі терористичного акту, небезпечного для життя інших осіб. На сьогодні вивчається багато версій. У тому числі, одна із провідних версій - вбивство Павла Шеремета демонстративне, для того щоб внести якийсь безлад у державний устрій. Щоб зіткнути лобами суспільство з владою за прикладом, який був із вбивством Георгія Ґонґадзе, до якого були причетні високопосадовці, у тому числі і офіцери тодішньої міліції", - розповів Геращенко.


Він також додав, що вивчаються зв’язки Павла Шеремета з Російською Федерацією, оскільки він приїхав в Україну після багатьох років перебування у Росії та регулярно бував в РФ.

Нагадаємо, Національна поліція України готова заплатити 200 тис. гривень за інформацію, яка допоможе в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

On Top