Генштаб проводить раптову перевірку бойової готовності українських ВМС

НовиниПолітика    08.08.2013 - 16:57

Генеральний штаб Збройних Сил України проводить раптову перевірку бойової готовності українських ВМС. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони.

"Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України у Військово-Морських Силах Збройних Сил України розпочато раптова перевірка бойової готовності. Певні кораблі, частини і підрозділи, наведені в готовність до виконання навчально-бойових завдань, за умовним сигналом приступили до виконання завдань на полігонах бойової підготовки", - йдеться в повідомленні відомства.

Військові моряки здійснюють заходи у взаємодії з підрозділами повітряних сил і сухопутних військ України.

Під час перевірки буде проведено комплекс навчань відповідно до бойовим призначенням сил, організація всіх видів оборони і захисту в різних умовах обстановки. Першими приступили до виконання завдань чергові сили національних ВМС.

Всього до перевірки залучено близько 30 бойових кораблів і допоміжних суден, понад 15 літаків і вертольотів, інших підрозділів.
Зазначені заходи військової діяльності проводяться у суворій відповідності з міжнародними договорами та угодами України у сфері контролю над озброєнням.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top