Генсек НАТО побажав Порошенко успіхів у стабілізації ситуації в Україні

Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Андерс Фог Расмуссен побажав Президенту України Петру Порошенку успіхів у стабілізації ситуації в Україні.

Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Андерс Фог Расмуссен побажав Президенту України Петру Порошенку успіхів у стабілізації ситуації в Україні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАТО.

"Від імені Північноатлантичного альянсу, я від усієї душі вітаю Петра Порошенка з його інавгурації в якості Президента України. Я бажаю йому успіхів у виконанні обов'язків на цій новій посаді у визначальний момент в історії України", - зазначає Расмуссен.

Расмуссен також зазначив, що вибори Президента стали важливим етапом для України.

"Незважаючи на великі труднощі під час проведення прозорих і демократичних виборів, народ України продемонстрував свою прихильність об'єднаній, незалежній і суверенній державі", - сказав Расмуссен.

Він переконаний, що лідерство Порошенко зможе зробити внесок у стабілізацію ситуації в країні та сприяти політичному діалогу.

"НАТО буде надавати підтримку Україні в проведенні широкомасштабних реформ в рамках комісії "Україна-НАТО". В даний час ми завершуємо заходи з надання допомоги та підтримки реформ у сфері безпеки і оборони", - зазначив Расмуссен.

Крім того, наголошується, що в НАТО з нетерпінням чекають початку співпраці з Порошенком.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся