Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо двох депутатів Васильківської міськради за підозрою в підготовці теракту

НовиниНадзвичайні події    25.08.2011 - 15:15

За матеріалами СБ України 24 серпня 2011 року Генеральною прокуратурою порушено кримінальну справу щодо двох депутатів Васильківської міської ради за ознаками готування до вчинення терористичного акту, виготовлення та зберігання з метою розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення терористичних актів та незаконного зберігання вибухових речовин і боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Також слідчим відділом УСБУ в Київській області порушено кримінальну справу проти громадянина Ш. за ознаками терористичної діяльності.

На даний час призначено низку експертиз для дослідження вилучених у підозрюваних предметів. Встановлюється причетність до вчинених злочинів інших осіб, вирішується питання щодо застосування запобіжного заходу щодо затриманих.

Названі особи затримані за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст. 14 та ч.2 ст. 258, ч.1 ст. 258-2 та ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Під час проведення обшуків за місцем проживання цих осіб виявлено вибухову речовину - тротил, бойові набої, схему виготовлення саморобного вибухового пристрою, листівки з погрозами щодо вчинення вибуху та інші заборонені до вільного обігу предмети.

Раніше прес-секретар СБУ Марина Остапенко заявила, що троє затриманих за підозрою в підготовці до здійснення теракту були відпущені на свободу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top