Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Київське "Динамо" у матчі Ліги Європи програло "Генку" в гостях. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів.

28 листопада, 20:00
Генк, "Генк Арена"
Генк - Динамо, 3:1
Гол:
Воссен, 17 (з пенальті), Кумодзи, 37, Де Кеулар, 40 - Ярмоленко, 9
Генк: Котелеш, Мбоджи, Кулібалі, Нгонка, Хайленд, Горью, Камю, Буффель, Кумородзи, Чиманга, Воссен
Динамо: Коваль, Драгович, Тремулінас, Хачеріді, Велозу, Ярмоленко, Сидорчук, Гусєв, Беланда, Ленс, Ідейє

Звучить фінальний свисток. Вітаємо Генк з виходом в євровесну з першого місця!

90+1 хв. Гусєв небезпечно подав м'яч зі штрафного, але захисник випередив Ідейє.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи87 хв. Замість Кумоджи виходить Геркенс.

85 хв. Від безвиході Ярмоленко зважився поодинці пройти всю оборону Генка. Але Андрій - не Пеле.

83 хв. Абсолютно ніяк грають кияни. Генк дуже впевнено веде гру до закономірної перемоги.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи78 хв. Куморджи зрубав Безуса на підході до своєї штрафної.

76 хв. Зменшило тиск Динамо. Саме час. Мінус два голи та 15 хвилин до кінця матчу. Чудово.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи72 хв. Йде з поля Беланда, а замість нього з'явився Макаренко.

71 хв. Горью відмінно приклався по м'ячу здалеку, але Коваль з цим ударом впорався.

69 хв. Таке відчуття, що у деяких гравців Динамо вигадані партнери, яким вони дають паси. Це одна з причин, через яку досить потенційні атаки киян завершуються чимось невиразним.

67 хв. Всім складом Генк тримає оборону. А у Києва вічні проблеми з проходом такого захисту.

64 хв. Де Кеулар вирвався на вільний простір перед воротами, але Коваль разом з Драговичем впоралися з бельгійцем.

63 хв. Не знають кияни як зламати оборону суперника. І через це постійно грають через Ярмоленко, який раз за разом небезпечно прострілює в глиб штрафного.

59 хв. Серія кутових і подач в штрафну Динамо нічим не закінчилася.

55 хв. Хід від Блохіна. На полі з'явився Безус, який поміняв Ленса.

54 хв. Шикарно Ярмоленко і Беланда обігралися і Андрій увійшов у штрафну, але знову його пас зупинився в ногах захисників Генка.

53 хв. І тут же Нгонка вирушає відпочивати. Виходить Симаес.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи52 хв. Сидорчук грубо підкотився в ноги Нгонка.

50 хв. Небезпечну передачу від Ярмоленка перехопили захисники. Добре обіграв опонента і увійшов у штрафну Андрій.

48 хв. Більш агресивно розпочали другий тайм динамівці, але виходить це якось слабо.

Слідкуємо за другим таймом. І давай, Динамо! Треба голи!

Мда... Перерва

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи45+1 хв. Де Куелар не за правилами зупинив Ярмоленко.

44 хв. Гусєв небезпечно крутив м'яч з штрафного - м'яч пролетів повз воротаря, але і в дальній кут не залетів.

42 хв. Був шанс відразу скоротити рахунок у Динамо, але Ярмоленко з близької відстані не зміг переправити м'яч після скидки з кутового.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи40 хв. А ось це зовсім погано... Де Кеулар головою пробив після подачі кутового. Коваль до м'яча не дістав.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи37 хв. Тиснуть кияни, а забиває Генк! Після швидкої контратаки Воссен скинув м'яч головою після подачі з флангу і Кумордзи просто вніс м'яч з лінії воріт.

36 хв. Завелися кияни. Придавили вони господарів поля і намагаються пройти масовану оборону Генка.

32 хв. Після подачі зі штрафного м'яч опинився у Кулібалі і той небезпечно бив по воротах Коваля, але не влучив.

29 хв. Ідейє зважився на удар з гострого кута з меж штрафного - воротар забрав м'яч. А були у нігерійця і інші варіанти розвитку атаки.

26 хв. Ярмоленко небезпечно прострілював з правого флангу і захисник майже зрізав м'яч у свої ворота!

24 хв. Ленс скотив під удар Велозу і португалець смачно відправив м'яч у поперечину!

23 хв. Беланда віддав гарний пас на хід Гусєва в штрафну, але Олег не зміг нормально розпорядитися м'ячем.

21 хв. Намагаються розвинути успіх бельгійці. Більше вони володіють м'ячем, але моментів не створюють.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи18 хв. Камю не зможе продовжити гру. Замість нього вийшов Де Кеулар.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи17 хв. І Воссен сильним ударом зрівнює рахунок у матчі!

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи16 хв. Хачеріді в своїй штрафній грубо зіграв проти Чиманги. Це пенальті!

15 хв. Велозу не дуже вдало пробив зі штрафного прямо у руки воротаря.

11 хв. Гарью спробував закрутити м'яч у дальню дев'ятку з лінії штрафного, але м'яч розминувся з воротами.

Генк - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи9 хв. А ось і гол! Ярмоленко увійшов у штрафний майданчик зліва і віддав пас на Ідейє, але захисник перехопив м'яч. Але найцікавіше, що Котелеш вже встиг впасти в момент пасу Андрія. І українець спокійно підхопив м'яч і закотив його у порожні ворота!

6 хв. Кулібалі видав ефектний рейд по лівому флангу, по ходу якого він обіграв кількох киян, але завершив це гравець Генка дурним фолом проти Хачеріді.

3 хв. Дуже спокійно почалася гра. Ніхто не лізе на ворота суперника. Можна сказати, що придивляються одна до одної команди.

Починається матч в Генку. Вперед Динамо!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу "Генк" - "Динамо".

Перед грою киян у Бельгії у групі G наступний розклад:

1. Генк - 2 перемоги, 2 нічиї - 8 очок
2. Динамо - 2 перемоги, 1 нічия, 1 поразка - 7 очок
3. Тун - 1 перемога, 3 поразки - 3 очки
4. Рапід - 3 нічиї, 1 поразка - 3 очки

Перша в історії зустріч клубів, що відбулася в стартовому турі, завершилася перемогою "Генка" з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Жюльєн Горью. "Генк" вперше грав з українською командою.

"Динамо" має досвід семи матчів з бельгійськими клубами. На своєму полі - 2 пермоги, 2 поразки, в гостях - 1 перемога та 2 поразки. Порівняно з попередніми шістьма іграми матч з "Генком" вийшов нерезультативним. Раніше в поєдинках "Динамо" з бельгійцями переможець незмінно забивав як мінімум три м'ячі, а всього було забито 26 голів, тобто в середньому більше чотирьох за матч.

У минулому сезоні "Генк" вийшов в 1/16 фіналу без єдиної поразки на груповому етапі. Бельгійці вперше грали на цій стадії турніру і добилися трьох перемог при трьох нічиїх.

"Генк" може й в цьому сезоні пройти груповий етап без поразок. У цьому сезоні бельгійці не програли в Європі жодного з шести матчів.