Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Граючи весь другий тайм удев'ятьох, "Динамо" програло "Генгаму" в першому матчі плей-офф Ліги Європи.

19 лютого, 22:00
Генгам, "Рудуру"
Генгам - Динамо, 2:1
Голи: Бовю, 73, Діалло, 75 - Велозу, 19
Генгам:
Лоссль, Якобсен, Сорбон, Кербра, Левек, Санхаре, Бовю, Матіс, Пьер, Ятабаре, Манданн
Динамо: Шовковський, Сілва, Виду, Драгович, Антунеш, Велозу, Сидорчук, Риболовля, Ленс, Ярмоленко, Кравець

Звучить фінальний свисток

87 хв. Після непоганий подачі пробив Ятабаре, але Шовковський зумів зупинити м'яч на лінії воріт.

82 хв. Продовжує Генгам насідати на ворота Шовковського. Але колишньої спритності вже немає, що не може не радувати.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи77 хв. Хачеріді поміняв Гусєва.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи75 хв. І тут же влітає другий! Подача кутового і Діалло забиває м'яч у сітку!

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи73 хв. Зрівнює рахунок Генгам! Подача з флангу знайшла голову Бовю!

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи68 хв. Ятабаре награвся сьогодні. Марво з'явився.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи66 хв. Левек в центрі поля порушив правила проти Кравця.

60 хв. П'єр отримав м'яч у штрафному Динамо і пробив у дальній кут, але не влучив.

56 хв. Кербра зважився на дальній удар, але пробив прямо в Шовковського.

50 хв. Очікувано Генгама обстрілювати ворота Динамо навісами і прострілами, але СаШо поки грає дуже впевнено.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи46 хв. Марва вийшов замість Манданна.

Другий тайм. Давай, Динамо, менше нервів

Йдемо на перерву

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи45 хв. Що відбувається?! Беланда б'є по ногах суперника!

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи42 хв. Ще й травма у Сидорчука! Замість нього з'явився Беланда.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи39 хв. Витримали нерви у Ярмоленка! Стукнув він по ногах свого суперника в центрі поля!

36 хв. Ух! Ярмоленко класно пробив з гострого кута і Лоссль дістав м'яч з-під поперечини.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи34 хв. Санхаре отримав гірчичник.

32 хв. Динамо більше володіє м'ячем, але моментів не дуже хочуть створювати.

26 хв. Французи намагаються щось придумати біля воріт Динамо. Але поки у них це погано виходить.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи22 хв. Сидорчук грубо зіграв в центрі поля.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи19 хв. ГОЛ!!! Сидорчук віддав в штрафну на Кравця, який віддав м'яч в центр на Велозу, а португалець впевнено пробив під голкіпером!

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи17 хв. Манданн занадто рано вискочив із стінки під час того, як Антунеш намагався пробити зі штрафного.

11 хв. Манданн пробив з лінії штрафного прямо в руки Шовковському.

Генгам - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи7 хв. Не може Джермейн продовжити гру. З'являється Гусєв.

3 хв. На перших хвилинах Ленс отримав травму і просить допомогу лікарів. Будемо сподіватися, що голландець зможе продовжити гру.

Стартує поєдинок

Раніше команди між собою не зустрічалися і "Генгам" ніколи не грав з представниками України. У восьми матчах на території Франції "Динамо" здобули лише одну перемогу - над "Лансом" у груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА-1998/99. Загальна статистика поєдинків киян в цій країні така: одна перемога, одна нічия і шість поразок.

Після виходу в чвертьфінал у сезоні 2010/11 "Динамо" двічі не зміг подолати бар'єр 1/16 фіналу. Біло-сині поступалися "Бордо" (2012/13) і "Валенсії (2013/14).

"Генгам" - єдиний дебютант весняної стадії єврокубків серед всіх учасників 1/16 фіналу.

Півзахисник "Динамо" Юнес Беланда:

"Не хочу визначати фаворита. Все вирішиться у матчі-відповіді, яку ми проведемо вдома. У нас буде серйозна перевага, якщо ми не пропустимо на виїзді. Ми зіграли 12 матчів на зборах, але вони не можуть замінити участь в офіційних турнірах. "Генгам", на відміну від нас, залишався під тиском. Нам же доведеться стартувати безпосередньо в плей-офф Ліги Європи, і це важко".