ru ua

Газові інтереси України в США буде лобіювати американська консалтингова фірма

Газові інтереси України в США буде лобіювати американська консалтингова фірма Фото: "Нафтогаз" винайняв американську компанію для просування газових інтересів України (yorktownsolutions)

"Нафтогаз" уклав з компанією договір на 37 тис. доларів

НАК "Нафтогаз України" уклала угоду з американською компанією Yorktown Solutions про лобіювання газових інтересів України в США. Про це повідомляє прес-служба НАК.

Зокрема, американські експерти будуть інформувати зацікавлених осіб про ризики будівництва газопроводу "Північний потік 2" для розвитку об'єднаного європейського ринку газу та про хід реформи ринку газу України.

Послуги будуть включати серед іншого організацію зустрічей в Конгресі і комітетах Конгресу США, а також з представниками органів виконавчої влади у адміністрації президента США та провідними аналітичними центрами.

Згідно з договором, опублікованому в системі ProZorro , вартість послуг Yorktown Solutions становить 37 тис. доларів, а термін дії закінчується в кінці цього року.

У "Нафтогазі" пояснили, що закупівля зазначених послуг пов'язана з необхідністю реагування на активізацію зусиль російського "Газпрому" по просуванню будівництва газопроводу в обхід України. За даними американських ЗМІ, тільки в третьому кварталі поточного року на реалізацію цієї кампанії в США було витрачено близько 1 млн доларів.

Yorktown Solutions LLC має значний досвід надання консультаційних послуг на ринку Сполучених Штатів. У компанії працюють фахівці, які в минулому безпосередньо займалися енергетичними питаннями України в Уряді США. Компанія має всі необхідні ліцензії на лобістську діяльність, видані Міністерством юстиції США, і зареєструвала стосунки з "Нафтогазом" в установленому порядку.

Нагадаємо, глава Європейської ради Дональд Туск у листі звернувся до лідерів країн Європейського союзу із закликом прискорити роботу щодо блокування реалізації "Північного потоку-2".