Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу

Збірна Португалії в матчі Чемпіонату світу перемогла Гану. Рахунок матчу 2:1.

Гьян, 57 - Бойє, 32 (аг), Роналду, 80
Португалія: Бету, Жоау Перейра, Пепе, Бруну Алвеш, Велозу, Вілліам, Жоау Моутіньо, Рубен Аморім, Нані, Роналду, Едер
Гана: Дауда, Аффул, Бойе, Менса, Асамоа, Амсу, Рабіу, Баду, А. Айю, Уоріс, Гьян

Спасибі командами, але в плей-офф виходять німці і США

90+2 хв. Роналду вийшов один на один, але воротар впорався з ударом Кріштіано!

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу90 хв. Бету зі сльозами на очах йде з поля - не може воротар португальців продовжити гру. Дограє матч Едуардо.

86 хв. Продовжує нагнітати обстановку Португалія. Але і ганці не відсиджуються - позиційні настання португальців змінюються швидкими контратаками африканців.

83 хв. Роналду обігрався з партнером і пробив з близької відстані, але Дауда в цей раз зіграв вище всяких похвал.

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу80 хв. Після подачі з флангу Дауда несильно вибив м'яч кулаками прямо на ногу Роналду, який низом відправив м'яч у ворота!

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу78 хв. Айю відмахнувся від Карвалью.

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу76 хв. Рабіу йде з поля - Багу входить в гру.

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу71 хв. Виейринья вийшов замість Едера, а у ганців Айю вийшов замість Уоріс.

67 хв. Добре зараз виглядає Гана - багато проходів флангами і подач з них. Багато небезпечно ганці майже дістають ці подачі, але ударів немає.

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу61 хв. Жоао Перрейра змінив у грі Варела

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу57 хв. Гана зрівнює рахунок! Подача з флангу знайшла голову Гьяна і Асамоа переправив м'яч у ворота!

51 хв. Гьян непогано пробив здалеку, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

48 хв. Нані відкотили під удар з-за лінії штрафного, але захисник в підкаті заблокував удар.

Другий тайм

А в матчі Німеччини з США поки нулі, що не на руку нашим сьогоднішнім опонентам.

Перерва

44 хв. Нані міг краще пробити здалеку, але зробив так, як зробив.

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу39 хв. А ось і перша картка у матчі - відзначився Аффул.

37 хв. Трохи стрепенулась Гана - забрали м'яч собі, але поки оборона Португалії тримається добре.

Гана - Португалія: стенограма онлайн-трансляції матчу Чемпіонату світу32 хв. ГОЛ! Після подачі Велозу з флангу Бойє переправив м'яч у свої ворота!

29 хв. Кріштіано вивалився на двох захисників і дав на хід Велозу, але повторний пас від динамівця накрили захисники.

25 хв. Тепер настала черга Гани тримати м'яч у себе і атакувати. Вже кілька подач з флангів пройшли в штрафну португальців, але повноцінно пробити африканці не змогли.

20 хв. Уорису дали пробити з меж штрафного, але той влучив м'ячем у Бету.

19 хв. Знову Крішті! Цього разу він бив головою з близької відстані після подачі справа, але Дауда зіграв просто чудово, відбивши і цей удар.

16 хв. Третя спроба за матч прострілити справа пройшла у ганців і м'яч дістався Г'яну, але того накрили захисники.

12 хв. Знову Роналду! Зі штрафного пробивав Кріштіано, але Дауда відбив.

5 хв. Поперечина! Роналду замість флангового навісу спробував перекинути голкіпера, але влучив у каркас воріт!

4 хв. Поки володіють м'ячем португальці. Природно, їм більше потрібно перемагати.

Пролунав стартовий свисток

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Гана - Португалія.

Перед матчем у групі G, яку представляють команди, наступний розклад сил:

1. Німеччина - 4 очки - 6-2
2. США - 4 очки - 4-3
3. Гана - 1 очко - 3-4
4. Португалія - 1 очко - 2-6

Для виходу Португалії або Гани командам потрібно буде перемогти з якомога більшим рахунком. І сподіватися на впевнену перемогу німців над США.

Збірна Португалії перед Чемпіонатом світу вважалася одним з фаворитів турніру, але вже перша гра проти німців показала, що все набагато гірше, ніж здавалося - поразка 0:4 вибила португальців з колії. Після цього був активний матч з американцями, в якому португальці врятувались від поразки лише в доданий час.

Гана ж почала з рівної гри з США, яка завершилася перемогою США 2:1. А потім був яскравий матч проти німців, в якому перемогу відсвяткувати ніхто не зміг - фінальний рахунок 2:2.

Квези Аппіа, головний тренер збірної Гани:

"Роналду - кращий гравець світу, і це визнають усі. Його можна зупинити, тільки працюючи командно. Ми не повинні дозволити йому показати всі свої можливості. Важливо не дозволити Роналду грати в свою гру. Ми вивчимо Португалію, і не тільки Роналду, а і всю команду. Пробитися в 1/8 фіналу буде нелегко. Це буде складно, але це реально".

Нані, півзахисник збірної Португалії:

"Ми розчаровані. Хотілося перемогти, щоб мати шанси продовжити свої виступи на чемпіонаті світу. Зараз зробити це буде дуже складно. Тепер потрібно відпочити і все проаналізувати. Потрібно зробити все можливе, щоб вийти з групи, але тепер це, на жаль, залежить не тільки від нас".

Кріштіано Роналду, півзахисник збірної Португалії:

"Чесно кажучи, я не знаю, що саме пішло не так. Ми не здобули жодної перемоги на турнірі, і знайти пояснення цьому вкрай складно. Ми зіграли зовсім не так, як планували. У сформованій ситуації пробитися в плей-офф практичний неможливо. Однак у футболі може трапитися все, що завгодно. Постараємося добитися необхідного результату в матчі заключного туру".