ua en ru

ДАІ позбавлять функції реєстрації транспорту та видачі водійських прав, - концепція реформи

Державну автомобільну інспекцію планують позбавити функції реєстрації транспорту та видачі водійських прав.

Державну автомобільну інспекцію планують позбавити функції реєстрації транспорту та видачі водійських прав. Про це йдеться у презентації концепції реформи Міністерства внутрішніх справ України, яку представив голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Як зазначається презентації, функції Державної автомобільної інспекції та патрульної служби з охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху будуть об'єднані.

"ДАІ позбавиться функції реєстрації транспорту, видачі водійських посвідчень, та здійснюватиме лише патрулювання національних автострад", - йдеться в концепції.

Одночасно, згідно з презентацією, здійснюватиметься запровадження різноманітних технічних засобів контролю за дорожнім рухом, що унеможливить корупційну складову в діяльності ДАІ.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв надати проект реформи МВС до 15 вересня 2014 р.

"Правоохоронна система в країні потребує радикальних, серйозні зміни. В судах, СБУ, прокуратурі, МВС - проблеми з ключовими функціями. Треба міняти ситуацію. І відкладати не можна, навіть з огляду на війну. Прийняв рішення свою частину - реформу МВС подати до 15 вересня і запропонувати прийняти в Кабміні та парламенті до кінця жовтня. Проект практично готовий. Допрацьовуємо деталі", - повідомив Аваков.