ru ua

Гаазькому трибуналу передали докази понад 300 злочинів на Донбасі

Гаазькому трибуналу передали докази понад 300 злочинів на Донбасі Фото: Донбас

Переважно в матеріалах йдеться про злочини, скоєні бойовиками

В Міжнародний кримінальний суд в Гаазі організацією "Міжнародне партнерство з прав людини" (МППЛ) 23 жовтня були передані матеріали щодо воєнних злочинів і злочинів проти людяності в Україні. Про це повідомляється на сайті МППЛ.

Матеріали являють собою більше 300 свідоцтв від жертв і свідків злочинів, зібраних в рамках проекту, спрямованого на боротьбу з безкарністю за серйозні злочини під час збройного конфлікту на сході України.

За словами координатора проекту Саймона Папуашвілі, було проведено 32 місії і зібрано понад 300 свідчень потерпілих і свідків. По кожному епізоду є супровідна інформація, деталі передбачуваного злочину і відомості про можливих злочинців.

Папуашвілі зазначив, що переважно йдеться в матеріалах про злочини, скоєні бойовиками, хоча злочини задокументовані з обох сторін конфлікту.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін вручив главі Міжнародного кримінального суду в Гаазі Герману фон Хебелю заяву про визнання юрисдикції суду в Україні.