Фуркад достроково виграв Кубок світу з біатлону

Фуркад достроково виграв Кубок світу з біатлону Фото: Фуркад шостий раз поспіль виграв загальний залік

Француз вшосте завоював Великий Кришталевий глобус

Французький біатлоніст Мартен Фуркад став переможцем загального заліку Кубка світу. Про це повідомляє Міжнародний союз біатлоністів (IBU).

Таким чином, він за шість особистих гонок до кінця сезону завоював Великий Кришталевий глобус за підсумками сезону 2016/17.

В активі Фуркада 1068 очок, що зробило його недосяжним для суперників. На другому місці росіянин Антон Шипулін, який набрав 708 очок. У нього є теоретична можливість зрівнятися за очками з Мартеном, але француз все одно буде попереду по загальному числу перемог.

Нагадаємо, в спринтерської гонки серед чоловіків на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в корейському Пхенчхані Фуркад фінішував третім. Переможцем став австрійський біатлоніст Джуліан Еберхарт.