ru ua

У ФРН розслідують діяльність правих екстремістів-поліцейських

У ФРН розслідують діяльність правих екстремістів-поліцейських Фото: серед Німецьких поліцейських виявили кілька правих екстремістів

Найбільше справ щодо зв'язку працівників поліції з "рейхсбюргерами" припадає на Баварію

У Німеччині в результаті внутрішніх розслідувань поліції різних федеральних земель виявляється все більше підозрюваних у належності до правоекстремістського руху "рейхсбюргерів". Про це повідомляє німецьке видання Süddeutsche Zeitung.

Найбільше таких справ припадає на Баварію, там нещодавно за зв'язок з "рейхсбюргерами" був звільнений зі служби 26-річний поліцейський, і це вже шостий такий випадок у цьому регіоні.

На другому місці після Баварії - Саксонія-Анхальт, де ведеться чотири таких справи, трьоз підозрюваних уже звільнено з поліції.

За даними Федерального відомства з охорони конституції, по всій країні рух "рейхсбюргерів" налічує до кількох сотень чоловік.

Згідно з опитуванням агентства dpa земельних міністерств внутрішніх справ і співробітників служб безпеки, на території дев'яти федеральних земель ФРН можуть проживати щонайменше 1100 "рейхсбюргерів".

Зазначимо, так звані "рейхсбюргери" вважають себе громадянами "німецького рейху" з кордонами 1937 року. Вони не визнають Конституцію ФРН, офіційну німецьку владу на всіх рівнях, відмовляються платити податки та інші державні мита.

Нагадаємо, у Баварії помер поліцейський, поранений членом одного з правоекстремістських угруповань Німеччини, так званим "рейхсбюргером".