У Франції готують пропозицію щодо реформування ЄС

У Франції готують пропозицію щодо реформування ЄС
Фото: Еммануель Макрон (facebook.com)

Мова не йде про перегляд договорів ЄС, в яких викладаються конституційні основи союзу, заявив Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон після виборів в німецький бундестаг 24 вересня готовий буде озвучити пропозиції Парижа щодо подальшого розвитку Євросоюзу (ЄС). Про це французький лідер заявив під час традиційної щорічної зустрічі з послами Франції, передає "Німецька хвиля".

За словами Макрона, мова не йде про перегляд договорів ЄС, в яких викладаються конституційні основи Європейського союзу. Париж працює над конкретними ініціативами приблизно в десяти тематичних галузях, щоб пробудити у країн Європи нові амбіції і зробити європейську спільноту знову привабливою в очах її жителів, стверджує президент.

У першу чергу нові заходи будуть спрямовані на зміцнення економічного і валютного союзу, гармонізацію соціальної та фіскальної політики в державах - членах ЄС, вироблення спільної оборонної стратегії, загального курсу щодо біженців і підходів до питань зміни клімату та енергетики, зазначив Макрон.

Нагадаємо, раніше сьогодні Макрон заявив, що боротьба з терористичною організацією "Ісламська держава" (ІДІЛ) і прийом мігрантів стануть головними напрямами зовнішньої політики країни на найближчий час.
 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся