Форвард Банк виконав усі нормативи та зміцнив свої позиції на ринку

Форвард Банк виконав усі нормативи та зміцнив свої позиції на ринку
Фото: Форвард Банк (РБК-Україна)

Станом на 01.09.2018 року регулятивний капітал склав 238,787 млн грн

Виконання економічних нормативів дозволило Форвард Банку увійти до переліку найнадійніших фінансових установ для зберігання депозитів, а також істотно збільшити приплив вкладів. Про це йдеться в матеріалах рейтингового агентства "Standard Rating" за підсумками дослідження "Рейтинг надійності (привабливості) банківських депозитів", пише "Обозреватель". 

Нагадаємо, в кінці липня поточного року Форвард Банк привів регулятивний капітал і пов'язані з ним економічні нормативи у відповідність з вимогами Нацбанку України і чинного банківського законодавства.

"На початку III кварталу 2018 року Forward Bank навів значення регулятивного капіталу у відповідність з вимогами НБУ і законодавства. Так, станом на 01.09.2018 року регулятивний капітал склав 238,787 млн грн. Даний факт, безумовно, не міг не вплинути на зростання довіри клієнтів до банку. Тільки в серпні 2018 року понад 70% наших постійних клієнтів перерозмістили свої кошти в нашому банку після закінчення терміну дії договорів. Плюс до нас прийшли сотні нових вкладників, які тільки в останній місяць літа довірили банку більше 20 млн грн. власних коштів", - розповів Костянтин Кошеленко, заступник голови правління банку, коментуючи високу оцінку надійності депозитів від одного з провідних українських рейтингових агентств.

Як випливає з результатів дослідження РА "Standard Rating", Форвард Банк зайняв 13 рядок рейтингу з 56 досліджених банків, які активно залучають вклади населення. Аналітики агентства "Standard Rating" також відзначили успішну бізнес-модель і роботу Форвард Банку.

"Перше півріччя 2018 року Форвард Банк завершив з чистим процентним доходом в 78,972 млн грн. і чистим комісійним доходом 17,081 млн грн. Банк скоротив частку непрацюючих кредитів клієнтів за перше півріччя 2018 року на 4,1 в.п. – до 46,2%, що, враховуючи його спеціалізацію – кредитування населення, є дуже хорошою тенденцією. Проте головною подією для Форвард Банку виявилося успішне завершення докапіталізації: адекватність регулятивного капіталу перевищила 16% (при нормативному значенні 10%, - ред.)", - сказано в аналітичних матеріалах огляду РА "Standard Rating".

Форвард Банк - український комерційний банк, діяльність якого зосереджена на обслуговуванні приватних клієнтів. Відповідно до класифікації НБУ, банк входить до групи банків з іноземним капіталом, є учасником Фонду гарантування вкладів фізосіб. За результатами дослідження "Фінансового клубу" (грудень 2017 рік), Форвард Банк займає 24 позицію у рейтингу "50 провідних банків України".

Рейтингове агентство IBI-Rating в грудні 2017 року присвоїло депозитами Форвард Банку найвищий рівень надійності - "5+". За підсумками першого півріччя 2018 року, РА "Стандарт Рейтинг" відносить депозити Форвард Банку до категорії найбільш вигідних і надійних.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся