Формування Верховного суду повинно розпочатися вже з вересня, - Порошенко

Формування Верховного суду повинно розпочатися вже з вересня, - Порошенко
Фото: Порошенко повідомив про початок формування Верховного суду

За його словами, до кінця 2016 року Верховний суд повинен бути сформований

Конкурсну процедуру по формуванню Верховного суду України необхідно почати вже з вересня 2016 року. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики, передає прес-служба глави держави.

Глава держави зазначив, що сформувати Верховий суд потрібно до кінця 2016 року.


Порошенко повідомив, що внесені зміни в Конституцію України в частині правосуддя допоможуть перезавантажити суддівську гілку влади і завершити процес формування принципово нової інфраструктури для боротьби з корупцією в Україні.

"Але для того, щоб суди випалювали корупцію розпеченим залізом, вони самі повинні очиститися від корупціонерів", - підкреслив глава держави.

Порошенко зазначив, що співпраця Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції, Національного антикорупційного бюро та інших правоохоронних органів, Фіскальної служби сприяє більш якісному та справедливого проведенню конкурсів.

Президент упевнений, що найближчим часом в Україні буде діяти ефективна судова система, якій зможуть довіряти громадяни України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада в цілому підтримала судову реформу Порошенко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся