ru ua

Форекс - акція "24% річних на рахунок" від Європейського брокера

Форекс - З 11 липня Компанія xDirect - надійний європейський брокер з багаторічним досвідом роботи на фінансових ринках, запрошує прийняти участь в Акції "24% річних". На торгівельний рахунок клієнта будуть нараховуватися 24% річних на вільні кошти до кінця 2014 року. Для цього необхідно тим клієнтам, які відкриють або вже мають відкритий рахунок CLASSIC UAH, зарахувати кошти в період з 10.06.2014 за 31.08.2014 року. Це хороша можливість примножити свій капітал не тільки з допомогою форекс торгівлі, а й завдяки нарахуванню відсотків по річній ставці на рівні банківського депозиту.

Форекс - З 11 липня Компанія xDirect - надійний європейський брокер з багаторічним досвідом роботи на фінансових ринках, запрошує прийняти участь в Акції "24% річних".
На торгівельний рахунок клієнта будуть нараховуватися 24% річних на вільні кошти до кінця 2014 року. Для цього необхідно тим клієнтам, які відкриють або вже мають відкритий рахунок CLASSIC UAH, зарахувати кошти в період з 10.06.2014 за 31.08.2014 року. Це хороша можливість примножити свій капітал не тільки з допомогою форекс торгівлі, а й завдяки нарахуванню відсотків по річній ставці на рівні банківського депозиту.
Турбуватися клієнту про захист і збереження даних коштів не доведеться, xDirect їм це гарантує! У 2013 році компанія уклала договір страхування з "UNIQA", згідно якого, власність компанії і клієнтів захищена у відповідності з чинним законодавством України (в тому числі і за кошти клієнтів).
Крім того, грошові кошти клієнтів зберігаються тільки у надійних банках, окремо від коштів компанії. Щорічно форекс компанія проводить оцінку платоспроможності фінансових установ, у яких зберігаються активи клієнтів.
Також, xDirect, будучи частиною європейської форекс - брокерської групи ХТВ, взяла на себе зобов'язання по дотриманню стандартів MiFID (Директива Євросоюзу «O ринках фінансових інструментів») при наданні брокерських послуг. У відповідності з цим, компанія виконує ряд вимог: надає клієнтам максимум можливої інформації про інвестиційні послуги та ситуації на ринку форекс, забезпечує конфіденційність особистої інформації клієнтів, приймає всі розумні кроки для забезпечення найкращого виконання ордерів клієнтів в їх користь.
Сьогодні, 11 липня, Ви можете взяти участь в акції форекс від xDirect і отримати 24% на торговий рахунок можна ТУТ