Ford відкличе близько 117 тис. машин через проблеми з ременями безпеки

Фото: Ford
Фото: Ford

Відкликанню підлягають автомобілі Ford F-150 і Ford E 2014

Компанія Ford відкличе близько 117 тис. автомобілів через проблеми з ременями безпеки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

За даними компанії, відкликанню підлягають автомобілі Ford F-150 і Ford E 2014 модельного року і Ford Escape 2014-2015 модельних років. Велика частина машин з дефектом була продана в США. Також відгук торкнеться машини, реалізованих у Канаді і Мексиці.

Як зазначається, через дефект ремені безпеки можуть від'єднуватися при несподіваної зупинки або аварії. При цьому в компанії відзначили, що поки не знають жодного випадку отримання травм, пов'язаних з цією проблемою.

У березні стало відомо, що Ford відкличе в Росії 1,3 тис. пікапів Ranger через дефект спинки задніх сидінь. Відкликанню підлягали автомобілі з двома рядами сидінь, продані з квітня 2014 року по липень 2015 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Ford має намір у наступні п'ять років інвестувати 1 млрд доларів в стартап Argo AI, який спеціалізується на розробці технологій штучного інтелекту.