Фондові торги в Японії 26 березня 2012 р. завершилися підвищенням індексу Nikkei на 0,07%

НовиниЕкономіка    26.03.2012 - 09:52

Фондові торги в Японії 26 березня завершилися незначним підвищенням індексу Nikkei (на 0,07%) після невеликої корекції минулого тижня. У ході сесії інвестори проявляли інтерес до покупок акцій сталеливарних компаній і "блакитних фішок". Ослаблення ієни в ході сесії продовжувало надавати підтримку фондовому ринку, сприяючи зростанню котирувань японських експортерів, які отримують істотну частку прибутку від реалізації продукції за кордоном.

Значним підвищенням котирувань відзначився японський автовиробник Nissan, акції якого подорожчали на 2,46%, котирування Mitsubishi Estate Co Ltd., що працює в секторі нерухомості, а також виробника електроніки Panasonic Corp. виросли в ціні на 1,26% і 1,07% відповідно.

Підтримку фондовому ринку надав і зовнішній фон: біржам США вдалося закритися в "плюсі" (індекси зросли в середньому на 0,3%) після триденного падіння, викликаного коментарями представників британсько-австралійської гірничодобувної компанії BHP Billiton про зниження прогнозованого попиту на залізну руду з боку КНР, а також макроекономічними новинами з Пекіна. Зазначимо, що повідомлення про зниження активності в обробному секторі КНР викликало найсильніше за 2 місяці зниження індексу Nikkei за підсумками попередньої сесії (-1,14%).

У складі індексу Nikkei зростанням котирувань відзначилися папери автовиробника Toyota Motor Corp. (+0,29%), виробника споживчої електроніки Sony Corp. (+0,6%), а також виробника фототехніки Canon (+0,26%).

За підсумками торгів 26 березня 2012 р. індекс Nikkei піднявся на 6,77 пункту (+0,07%) і склав 10018,24 пункту. Курс долара до ієни знизився на 0,3 ієни по відношенню до курсу попереднього торгового дня і склав на закритті торгів 82,58 ієни/дол.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top