Фондові торги в Японії 17 квітня завершилися зниженням індексу Nikkei на 0,06%

Фондові торги в Японії 17 квітня 2012 р. завершилися незначним зниженням індексу Nikkei - на 0,06%. Таким чином, інвестори компенсували втрати попередньої сесії, коли Nikkei втратив 1,74%. При цьому інвестори займають невпевнену позицію через побоювання з приводу подолання європейської боргової кризи, викликаних, головним чином, підсумками чергового іспанського боргового аукціону, який змусив учасників ринку засумніватися в здатності країни розплатитися за зобов'язаннями і сприяв зниженню апетиту інвесторів до ризику.

На цьому тлі під тиском опинилися акції японських автовиробників Toyota і Honda, чиї акції подешевшали на 0,92% і 1,88% відповідно. Також падінням котирувань на 2,3% завершилися торги для японського виробника електроніки Sony.

Розпродажі спостерігалися і у фінансовому секторі Японії. Так, акції Mitsubishi UFJ Financial Group подешевшали на 0,52%, Sumitomo Mitsui Financial Group - на 0,45%, Mizuho Financial Group - на 0,79%.Папери Nomura Holdings втратили в ціні 1,45%.

У лідери торгів вийшов виробник електроніки Toshiba, чиї акції подорожчали на 6,86% після того, як з неофіційних джерел стало відомо, що Toshiba придбає операції IBM, що включають в себе термінали в роздрібних магазинах, за 70 млрд ієн.

За підсумками торгів 17 квітня 2012 індекс Nikkei знизився на 5,93 пункту (-0,06%) і склав 9464,71 пункту. Курс долара до ієни підвищився на 0,07 ієни по відношенню до курсу попереднього торгового дня і склав на закритті торгів 80,48 ієни/дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся