Фондові торги в США закрилися 27 березня зниженням провідних індексів

Фондові торги в США завершилися 27 березня 2014 р. зниженням всіх трьох провідних індексів країни. Сильніше за всіх, на 0,5%, знизився "високотехнологічний" Nasdaq.

Фондові торги в США завершилися 27 березня 2014 р. зниженням всіх трьох провідних індексів країни. Сильніше за всіх, на 0,5%, знизився "високотехнологічний" Nasdaq. Фондові ринки тягне вниз, в першу чергу банківський сектор.

Напередодні американський Федрезерв не затвердив річний план банку Citigroup по викупу акцій і виплату дивідендів. На думку регулятора, банк не в змозі спрогнозувати власне положення у разі економічного спаду. По суті, це означає, що Citigroup провалив "стрес-тести", єдиний з п'ятірки найбільших банків США. З американських підрозділів європейських банків також не вразили ФРС плани HSBC, RBS і Santander. Коитровки Citi за підсумками торгів впали на 5,4%.

Набагато слабкіше (-1%) подешевшали акції Bank of America. Банк оголосив про врегулювання спору за іпотечними цінними паперами з Федеральним агентством з фінансування житла США. У рамках мирової угоди Bank of America виплатить 6,3 млрд дол. компенсацій, а також придбає іпотечні папери за ринковою ціною на суму приблизно рівну 3,2 млрд. дол. Зі свого боку відомство відкличе позови проти Bank of America і його партнерів.

Крім того, скоротилася ринкова капіталізація (-1,2%) і виробника смартфонів BlackBerry, оскільки банк Societe Generale знизив рекомендацію паперів компанії до "продавати" буквально напередодні публікації квартального звіту.

Продовжили зниження і котирування King - творця популярної гри для смартфонів Candy Crush. Позавчора, 26 березня, компанія провела IPO на Нью-Йоркській біржі, виставивши 22,2 млн акцій за ціною 22,5 дол. кожна. За перший день вартість паперів опустилася на 3,6%, за другий день - на 2,7% і зараз знаходиться на позначці 18,49 дол.

За підсумками торгової сесії 27 березня 2014 р. індекс Dow Jones знизився на 4,76 пункту (-0,03%) - до 16264,23 пункту, індекс S&P знизився на 3,52 пункту (-0,19%) - до 1849,04 пункту, а індекс Nasdaq - на 22,35 пункту (-0.54%) - до 4151,23 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся