Фондові торги в США сьогодні відкрилися незначною зміною провідних індексів

НовиниЕкономіка    25.08.2011 - 17:49

Фондові торги в США 25 серпня 2011 р. відкрилися незначною зміною провідних індексів. Гравці фондового ринку поводяться досить стримано напередодні виступу глави Федеральної резервної системи Бена Бернанке, яке відбудеться 26 серпня ц.р. Ринок чекає від ФРС конкретних кроків та подальших заходів щодо стимулювання економіки, незважаючи на те, що американський Центробанк на початку місяця пообіцяв утримувати мінімальну облікову ставку протягом як мінімум двох років. Саме з цим виступом пов'язані основні очікування інвесторів. "Мало хто хоче робити ставки перед виступом Бернанке. Він непередбачуваний, і є таке відчуття, що щоб він не сказав, це буде розчаруванням", - вважають аналітики Conifer Securities.
Тим часом вийшла сьогодні макроекономічна статистика, що розчарувала інвесторів. До початку торгової сесії Міністерство праці США повідомило, що число первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, який завершився 20 серпня 2011 р., зросло до 417 тис., хоча аналітики очікували зниження показника до 405 тис. За уточненими даними, кількість первинних вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, що завершиться 13 серпня 2011 р., склало 412 тис.
У центрі уваги гравців фондового ринку виявилися високотехнологічні компанії на тлі новини про відхід Стіва Джобса з посади генерального директора компанії Apple. Джобс пішов з поста глави Apple 24 серпня ц.р. і передав кермо влади Тіму Куку, заявивши, що більше не може виконувати обов'язки керівника. Акції Apple на відкритті торгів знизилися в ціні майже на 2%, котирування його конкурентів - Hewlett-Packard, Microsoft, Dell і Oracle - продемонстрували змішану динаміку. Акції Hewlett-Packard і Dell подешевшали на 0,1% і 0,3% відповідно, Microsoft і Oracle - подорожчали на 0,4% і 0,9%.
Папери телекомунікаційної компанії AT&T на відкритті торгів знизилися в ціні на 0,2%. Напередодні представники AT&T повідомили, що федеральний регулятор у сфері телекомунікації запросив до компанії додаткову інформацію щодо покупки T-Mobile. Акції ще одного представника сектора - Verizon - подешевшали на 0,3%.
Певний вплив на фондовий ринок зробила новина про те, що інвестиційний холдинг Berkshire Hathaway американського мільярдера Уоррена Баффета інвестував 5 млрд дол у. привілейовані акції Bank of America. На цьому тлі котирування Bank of America підскочили на 22%.
Станом на 16:38 за київським часом індекс Dow Jones підвищився на 56,16 пункту (+0,50%) - до 11376,87 пункту, індекс S&P піднявся на 8,99 пункту (+0,76%) - до 1186 , 07 пункту, а індекс Nasdaq підріс на 10,35 пункту (+0,44%) - до 2477,23 пункту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top