ru ua

Фондові торги в США сьогодні відкрилися боковим рухом провідних індексів

Фондові торги в США 19 серпня відкрилися бічній динамікою провідних індексів, де більшість з них незначно пішли в "зелене" поле. Останній день минулого торговельного тижня відзначився зниженням всіх трьох провідних індексів.

Основним приводом для стриманого поведінки інвесторів залишається як відсутності значущих макроекономічних і корпоративних новин, так і побоювання трейдерів щодо подальшої стратегії Федеральної резервної системи (ФРС) США у питанні термінів скорочення програми "кількісного пом'якшення".
Поки обсяг викупу держпаперів знаходиться на колишньому рівні, проте інвестори побоюються, що їх скорочення розпочнеться вже у вересні поточного року.

Результати квартальної діяльності на цьому тижні належить опублікувати таким компаніям, як проблемний рітейлер J.C.Penney , американська компанія-рітейлер Target, а також постачальник апаратного і програмного забезпечення для організацій і індивідуальних споживачів Hewlett-Packard. На тлі очікуваної звітності котирування J.C.Penney на відкритті торгів піднялися на 0,9%, акції Target подорожчали на 0,6%, а ринкова капіталізація Hewlett-Packard, навпаки, скоротилася на 0,6%.
В полі корпоративних новин увага інвесторів привернули шведська інжинірингова Atlas Copco і британський виробник вакуумного обладнання Edwards Group. Так, ринкова капіталізація Edwards Group на відкритті торгів в США підвищилася більш ніж на 18% після того, як Atlas Copco заявила про злиття двох компаній. Вартість угоди становить 1,2 млрд дол.

Котирування газової компанії Chesapeake Energy піднялися на 1% після новин про те, що відомий інвестор Карл Айкан збільшив свій пакет акцій компанії, довівши його майже до 10%. Тижнем раніше К.Айкан зробив не менш важливу заяву про те, що придбав значну частку в Apple. Ця інформація продовжує грати на руку цінних паперів високотехнологічного гіганта: котирування Apple на відкритті торгів піднялися на 1,5%.

Банківські установи США продемонстрували наступну динаміку: акції Wells Fargo подорожчали на 0,09%, котирування паперів найбільшого Bank of America опустилися на 0,6%, а ринкова капіталізація Morgan Stanley скоротилася на 0,6%.

Станом на 17:21 за Києвом індекс Dow Jones підвищився на 7,07 пункту (+0,03%) - до 15086,73 пункту, індекс S&P - на 1,68 пункту (+0,10%) - до 1657,27 пункту, індекс Nasdaq - на 16,59 пункту (+0,47%) - до 3619,83 пункту.