Фондові торги в США відкрилися зниженням провідних індексів

Індекси на американському ринку акцій торгуються в мінусі на тлі опублікованих статданих по американській економіці.

Індекси на американському ринку акцій торгуються в мінусі на тлі опублікованих статданих по американській економіці. Про це повідомляє "Росія 24".

Індекс ділової активності в сфері послуг США (ISM Non-Manufacturing) у травні виріс до 56,3 пункту з 55,2 пункту місяцем раніше. Про це повідомляється в звіті Інституту управління поставками (ISM).

Експерти, опитані Bloomberg, прогнозували підвищення показника до 55,5 пункту.

Індекси США до 17:30 за київським часом:

Фондові торги в США відкрилися зниженням провідних індексів

Від'ємне сальдо зовнішньоторговельного балансу США в квітні збільшилася до 47,2 млрд дол., максимального показника з березня 2012 р. Про це свідчить звіт міністерства торгівлі країни. Експерти, опитані агентством Bloomberg, у середньому очікували зростання дефіциту до 40,8 млрд дол. з раніше оголошеного рівня.

Продуктивність праці в США впала в I кварталі 2014 р. на 3,2%. Про це свідчать остаточні дані міністерства праці. Аналітики, опитані агентством Bloomberg, у середньому очікували перегляду оцінки зниження до 3%.

Вартість робочої сили в США в I кварталі 2014 р. виріс на 5,7%. Експерти прогнозували підвищення на 5,3%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся