Фондові торги в США відкрилися 9 лютого пониженням провідних індексів

Фондові торги в США відкрилися 9 лютого 2011 р. пониженням провідних індексів. Після тривалого зростання учасники ринку вирішили взяти паузу, перебуваючи в очікуванні майбутньої публікації даних про стан бюджету країни. Вже 10 лютого Міністерство фінансів США повідомить обсяг бюджетного дефіциту в січні 2011 р. - аналітики очікують його на рівні 60 млрд дол. Про це повідомляє РБК.
Поки ж трейдери дотримуються обережність, не бажаючи вкладатися в ризиковані активи. Певний вплив також продовжує надавати і сезон звітності, проте більшість компаній вже встигло відзвітувати і кількість публікацій з кожним днем зменшується.
В "червоному" секторі стартувала сьогоднішня торговельна сесія для одного з найбільших банків американських - Wells Fargo & Co. Котирування компанії впали на 2,2%, після того як Wells Fargo повідомив про майбутню відставку свого фінансового директора Говарда Аткінса. Для інших представників сектору торги також почалися зниженням - акції Citigroup дешевшають на 0,8%, Morgan Stanley і JPMorgan Chase & Co. - На 1,53% і 1,1% відповідно, а найбільшого в США за обсягом активів Bank of America - на 0,51%.
Серед відзвітували, варто відзначити військово-промислового гіганта Northrop Grumman. Ще до початку сесії компанія повідомила про зниження чистого прибутку в IV кварталі минулого року - до 376 млн дол Минулий квартал 2010 р. скоротилися і продажу Northrop - до 8,61 млрд дол. І хоча квартальний прибуток на акцію Northrop досягла 1,27 дол., що виявилося вище консенсус-прогнози аналітиків на рівні 1,01 дол./акція, ринок не оцінив загального стану компанія, у зв'язку з чим папери Northrop торгуються сьогодні в мінусі на 0,2%.
Більш успішно почалися торги по акціях найбільшого в світі виробника безалкогольних напоїв - американської компанії Coca-Cola Co. Сьогодні Coca-Cola опублікувала свій фінансовий звіт, повідомивши про зростання чистого прибутку за підсумками 2010 р. до 11,81 млрд дол., а виручки - до 35,12 млрд дол. Дані показники виявилися вищими за ринкові прогнозів, що забезпечило зростання котирувань Coca-Cola на 2,62% в перші години торгів.
Ще напередодні, проте вже після закриття торгів 8 лютого свій фінансовий звіт представив американський медіаконгломерат Walt Disney Co. Чистий прибуток компанії в I кварталі 2010-2011 фінансового року, який завершився 1 січня 2011 р., зріс до 1,3 млрд дол., а виручка збільшилася до 10,72 млрд дол. Трейдери з оптимізмом сприйняли звіт Walt Disney, в результаті чого цінні папери компанії на відкритті торгів подорожчали на 4,5%.
Вже після закриття торгової сесії очікується публікація результатів найбільшого в світі виробника мережевого устаткування Cisco Systems. Експерти очікують квартального прибутку на акцію Cisco в розмірі 0,35 дол і живлять вельми оптимістичні очікування щодо стану компанії, у зв'язку з чим її папери дорожчають на 0,1%.
Станом на 17:01 за київським часом індекс блакитних фішок Dow Jones знизився на 2,88 пункту (-0,02%) - до 12230,30 пункту, індекс "широкого ринку" S & P - на 3,66 пункту (-0, 1928%) - до 1320,91 пункту, а "високотехнологічний" індекс Nasdaq - на 6,12 пункту (-0,22%), склавши 2790,93 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся