Фондові торги в США 31 травня 2012 р. відкрилися зниженням провідних індексів

Фондові торги в США 31 травня 2012 р. відкрилися зниженням провідних індексів. Негативна динаміка обумовлена несприятливою статистикою, опублікованою до початку сесії.

Зокрема, раніше сьогодні Міністерство торгівлі США представило переглянуті дані про динаміку валового внутрішнього продукту (ВВП) країни в I кварталі ц.р. Згідно з опублікованими матеріалами, порівняно з попереднім кварталом показник виріс на 1,9% в перерахунку на річні темпи (annual rate). Незважаючи на те, що результати збіглися із прогнозом аналітиків, динаміка ВВП була переглянута убік зниження порівняно з попередніми даними (2,2%).

Провідні банки США на цьому тлі демонструють спадний рух котирувань. Акції найбільшого в країні Bank of America подешевшали на 1,5%. Тим часом папери його конкурентів Morgan Stanley і Wells Fargo опустилися в ціні значно менше - на 0,8% і 0,6% відповідно.

Негативна динаміка спостерігається і в сировинному секторі. Котирування провідних нафтосервісних компаній Schlumberger і Halliburton опустилися на 3,2% і 1,8% відповідно. Акції металургійних корпорацій США також торгуються в "мінусі": зокрема, акції золотодобувних Newmont Mining і Barrick Gold подешевшали на 0,8% і 0,2% відповідно.

В центрі уваги американських трейдерів залишається найбільша у світі соціальна мережа Facebook. Ринкова капіталізація компанії продовжує падати після IPO, в ході поточної сесії ціни на акції Facebook опустилися на 2,6%.

Станом на 17:35 за київським часом індекс Dow Jones знизився на 50,37 пункту (мінус 0,41%) - до 12369,49 пункту, індекс S&P опустився на 7,77 пункту (мінус 0,59%) - до 1305,55 пункту, а індекс Nasdaq впав на 23,25 пункту (мінус 0,82%) - до 2814,11 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся