Фондові торги в США 2 листопада відкрилися підвищенням провідних індексів

НовиниЕкономіка    02.11.2011 - 16:27

Фондові торги в США 2 листопада 2011 р. відкрилися підвищенням провідних індексів напередодні виходу заяви Комітету з відкритих ринків ФРС США, рішення за ключовою обліковою ставкою (буде оголошено в 18:30 по Києву) та подальших коментарів глави американського регулятора Бена Бернанке (о 20:15 за Києвом).
За останній місяць відразу кілька високопоставлених представників ФРС натякали на те, що Центробанк готує подальші заходи стимулювання економіки. Так, член ради керуючих ФРС Деніел Тарулло і президент Федерального резервного банку Нью-Йорка Уїльям Дадлі сигналізували про можливості розширення іпотечних активів ФРС в цілях зниження ставок за іпотечними кредитами. Глава Федерального резервного банку Чикаго Чарльз Еванс висловив думку, що ФРС повинна підтримувати надм'яким грошово-кредитну політику до тих пір, поки рівень безробіття не опуститься до 7,5%, а рівень інфляції не перевищує 3%.
Акції Bank of America Corp. і Citigroup Inc. подорожчали щонайменше на 2,2%, прискорюючи покупки в банківському секторі, найбільш гостро реагує на зміну економічної кон'юнктури.
Котирування золотодобувної reeport-McMoRan Copper & Gold Inc. і нафтосервісної Halliburton Co. піднялися більш ніж на 2,1% на тлі подорожчання сировини.
MasterCard Inc. додала в свій актив 7,8%; за підсумками III кварталу 2011 р. чистий прибуток компанії-оператора однойменної платіжної системи зросла на 38% - до 717 млн дол. проти прибутку роком раніше у розмірі 518 млн дол. Таким чином, показник перевищив ринкові очікування.
Сьогоднішня сесія буде проходити на тлі консультацій лідерів зони євро з владою Греції в Каннах (Франція). Глави країн-членів валютного блоку мають намір прояснити позицію прем'єр-міністра Греції Георгіоса Папандреу з питання оголошеного раніше референдуму, на якому громадяни республіки повинні схвалити або відхилити нову програму допомоги, яка перебуває на межі дефолту республіці.
Станом на 16:15 за Київським часом індекс Dow Jones підвищився на 124,72 пункту (+1,07%) - до 11782,68 пункту, індекс S&P - на 15,99 пункту (+1,31%) - до 1234,27 пункту, індекс Nasdaq - на 19,58 пункту (+0,75%) - до 2626,54 пункту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top