Фондові торги в США 14 листопада закрилися підвищенням провідних індексів

Фондові торги в США 14 листопада 2013 р. закрилися підвищенням провідних індексів. За підсумками виступу Джанет Йеллен, яке стало найважливішою подією останніх днів для трейдерів по всьому світу, все три індексу відчутно пішли в "зелену" зону.

В ході свого виступу головний кандидат на пост глави Федеральної резервної системи США дала зрозуміти, що має намір продовжити реалізацію програми кількісного пом'якшення (QE3) в зв'язку з тим, що економіка країни ще недостатньо зміцніла і потребує стимулювання. Йеллен може приступити до обов'язків глави Федрезерву вже в кінці січня 2014р., змінивши на цьому посту Бена Бернанке.

Напередодні фондові біржі по всьому світу також продемонстрували впевнене зростання на тлі того, що широкій громадськості стали відомі тези виступу Йеллен, де вона відзначала, що ФРС чекає чимало роботи в справі стабілізації економіки США.

У макроекономічному поле новини кілька "підкачали". Так, дефіцит торгового балансу США у вересні 2013 р. виріс на 8% в місячному численні і склав 41,8 млрд дол. Тим часом число первинних заявок на допомогу з безробіття за тиждень 2-8 листопада 2013 р. склало 339 тис. звернень, що на 9 тис. вище прогнозів аналітиків. Проте навіть цим новинам не вдалося радикально "переломити хід торгів і відправити за підсумками торгів індекси "червоне" поле.

На тлі заяви Дж.єллен Dow Jones Industrial Average і S&P 500 досягли нових рекордів. Індекс Nasdaq дещо відстав від "колег", на що важливий вплив надав квартальний звіт компанії Cisco. Днем раніше компанія відзвітувала по підсумкам фіндіяльності за III квартал 2013 р. Дохідність на акцію за підсумками I фінкварталу перевершила очікування інвесторів, але виручка склала лише 12,1 млрд дол., не виправдавши надій експертів. Компанія також знизила прогнози по прибутку і продажів на поточний квартал. Папери Cisco просіли майже на 11%.

Результати рітейлера Wal-Mart були опубліковані ще до офіційного торгового старту. У той час як аналітики прогнозували, що прибуток на акцію складе 1,13 дол., а показник по виручці досягне 116,81 млрд дол., реальність виявилася куди менш вражаючою. Прибуток за III финквартал лише трохи перевищила прогнози ринку, в той час як виручка виявилася нижче очікуваної. Котирування Wal-Mart, відзначившись зниженням після публікації звітності, дещо вирівняли позиції до кінця сесії, завершивши її підйомом на 0,2%.

Виручка медіакомпанії Viacom за IV фінансовий квартал склала 3,65 млрд дол. проти прогнозованих 3,6 млрд дол. Скоригований прибуток від триваючих операцій на акцію компанії склав 1,55 дол., у той час як аналітики прогнозували, що показник складе 1,45 дол./акція. Незважаючи на це паперу Viacom за підсумками торгів просіли майже на 3%.

За підсумками торгової сесії 14 ноярбя 2013 р. індекс Dow Jones підріс на 54,59 пункту (+0,35%) - до 15876,22 пункту, індекс S&P збільшився на 8,52 пункту (+0,48%) - до 1790,62 пункту, індекс Nasdaq додав 7,16 пункту (+0,18%) - до 3972,74 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся