Фонд родини Загорій надав 5 млн гривень Школі реабілітаційної медицини УКУ

НовиниМедицина    28.10.2016 - 14:02
Центру реабілітації при Школі реабілітаційної медицини УКУ виділено 5 млн гривень
Центру реабілітації при Школі реабілітаційної медицини УКУ виділено 5 млн гривень

В рамках проекту "Реабілітація майбутнього" Фонд родини Загорій виділив 5 млн грн на реалізацію проекту Центру реабілітації при Школі реабілітаційної медицини Українського Католицького Університету (УКУ). Відповідний договір був підписаний 27 жовтня у Всесвітній день ерготерапії під час візиту представників Фонду Родини Загорій Українського католицького університету, повідомляє прес-служба фонду.

Школа реабілітаційної медицини починає в Україні сучасну модель надання реабілітаційної допомоги і відкриває професійні магістерські програми тривалістю два роки. Навчальна програма створена за світовими стандартами відповідно до вимог Всесвітньої федерації ерготерапії та Всесвітньої конфедерації фізичної терапії.

"Фонд родини Загорій ініціював програму "Реабілітація майбутнього", спрямовану на створення Центру реабілітації та основи системи освіти для профільних фахівців зі світовим професійним стандартам при УКУ. Ефективна система реабілітації в Україні вимагає залучення кваліфікованих фахівців, застосування сучасних технологій і створення багатопрофільних реабілітаційних центрів. Я впевнений, що завдяки системному підходу, який лежить в основі Школи реабілітації і нашої програми, ми зможемо максимально ефективно допомогти українцям, які потребують такої підтримки", - підкреслив засновник Фонду Гліб Загорій.

За словами ректора УКУ о. Богдана Праха, благодійна допомога фонду стане вагомим внеском в якісну підготовку фахівців реабілітаційної медицини в Україні, розвиток європейських реабілітаційних практик і зниження рівня інвалідності в Україні.

"Війна на сході показала, що одним з викликів для країни стало питання фізичної реабілітації. Існує лише незначна кількість реабілітаційних центрів в Україні, які підходять для надання послуг воїнам АТО і жертвам війни. Одним із своїх завдань ми бачимо розвиток галузі фізичної реабілітації в Україні. Ми прагнемо допомагати людям з інвалідністю і міняти відношення до них як до повноцінних членів суспільства. Ви допомогли нам зробити значний крок до великої мети", - наголосив ректор УКУ.

Як зазначив директор Школи реабілітаційної медицини Володимир Голик, ресурси Фонду родини Загорій будуть спрямовані на розвиток сучасного реабілітаційного центру, першим кроком до якого є соціальний проект "Простір можливостей". В рамках цього проекту буде надаватися безкоштовно реабілітаційна допомога постраждалим в АТО, волонтерам, соціально незахищеним верствам населення.

On Top