Fitch знизив рейтинги 6 аграрним українським компаніям і Metinvest B.V.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило рейтинги шести українським аграрним компаніям і Metinvest B.V в національній валюті після суверенної дії рейтингового агентства по Україні.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило рейтинги шести українським аграрним компаніям і Metinvest B.V в національній валюті після суверенної дії рейтингового агентства по Україні. Про це йдеться в звіті агентства.

Довгостроковий РДЕ в національній валюті Avangardco Investments Public Limited, Kernel Holding SA, MHP S.A., ВАТ "Миронівський хлібопродукт" (дочірня компанія в 99,9% власності MHP S.A.), OJSC Creative Group Public Limited і Ukrlandfarming PLC знижений з рівня "B-" до "CCC", довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні "CCC".

Крім того, Fitch для компанії Metinvest B.V. знизив довгостроковий РДЕ в національній валюті з рівня "B-" до "CCC", короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтвердив на рівні "C", а довгостроковий РДЕ в іноземній валюті - на рівні "CCC". Пріоритетний незабезпечений рейтинг в іноземній валюті підтверджений на рівні "CCC", рейтинг поворотності активів "RR4". Короткостроковий РДЕ в національній валюті знижений з рівня "B" до "C".

"Сьогоднішні дії за рейтингами компаній відображають підвищену невизначеність щодо політичної та економічної ситуації в Україні, що, зрештою, може негативно позначитися на здатності компаній виконувати свої зобов'язання в іноземній і національній валюті", - йдеться в повідомленні.

22 серпня 2014 р. Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента ("РДЕ") України в національній валюті з рівня "B-" до "CCC" і підтвердило довгостроковий РДЕ в іноземній валюті на рівні "CCC". Рейтинги випусків пріоритетних незабезпечених облігацій України в національній валюті знижені з рівня "B-" до "CCC", а рейтинги пріоритетних незабезпечених облігацій в іноземній валюті були підтверджені на рівні "CCC".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся