Fitch підтвердило рейтинг Харкова на рівні С

Fitch підтвердило рейтинг Харкова на рівні С
Фото: Fitch Ratings

РДЕ на такому рівні говорить про близький і неминучий дефолт

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) р. Харкова в іноземній валюті на рівні С. Довгостроковий РДЕ в національній валюті - на рівні ССС, а короткостроковий в іноземній - С, повідомляє прес-служба агентства

Рейтинг на рівні С, згідно з методологією агентства, говорить про виключно високий рівень кредитного ризику: дефолт є близьким або неминучим або емітент припинив свою діяльність. Що стосується рейтингу ССС, то такий рівень говорить про істотний кредитний ризик і "дефолт є реальною можливістю".

У повідомленні також йдеться, що підтверджено національний довгостроковий рейтинг Харкова на рівні А+(ukr). За даними Fitch Ratings рейтинг Харкова в цілому стримується суверенними рейтингами країни (RD/CCC).

За даними агентства, у Харкова на сьогоднішній день відсутні зовнішні боргові зобов'язання. За прогнозом агентства, у період 2015 - 2017 рр. бюджетні показники міста залишаться прийнятними з операційним балансом на рівні 10% від операційних доходів (в 2014 р. було 9,8%) і дефіцитом бюджету близьким до нуля (2014 - 4,4%).

При цьому, відзначають в Fitch, фінансові показники міста можуть опинитися під тиском у середньостроковій перспективі через низьку передбачуваність бюджетних змін і волатильну економіку країни. Крім того, Fitch очікує, що в середньостроковій перспективі податковий потенціал міста може випробувати негативний вплив рецесії в країні.

Нагадаємо, раніше Fitch повідомляло про прогноз зниження ВВП на 10% в 2015 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся