Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг агрохолдингу МХП на рівні B/прогноз "стабільний"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті MHP S.A. на рівні B з "стабільним" прогнозом. Про це повідомляє прес-служба агентства.
Згідно з повідомленням, рейтинг обмежений стелею країни України B.

Також Fitch підтвердило довгостроковий РДЕ компанії в національній валюті на рівні B+ з "стабільним" прогнозом. Пріоритетний незабезпечений рейтинг за гарантованими облігаціях МХП підтверджений на рівні B з рейтингом зворотності активів RR4.

"Підтвердження рейтингів МХП відображає сильні операційні і фінансові показники компанії, які перевищили очікування Fitch в 2011 р. і за минулий період 2012 р. Також рейтинги беруть до уваги прогнозовані стійкі показники кредитоспроможності по 2014 р. через істотне зниження капвкладень з наступного року, після введення в експлуатацію першої черги Вінницького проекту на початку 2013 р., що дозволить підвищити потужності з виробництва м'яса птиці на 50 тис. т в рік в рамках запланованого збільшення виробництва на 220 тис. т до 2015 р.", - відзначає Fitch.

Експерти відзначають, що позитивним фактором для МХП залишається сильна вертикальна інтеграція в сегменти агровиробництва і виробництва кормів. В той же час профіль компанії-колишньому стримується фокусом її операційної діяльності на одному виді м'яса (м'яса птиці) і географічної концентрацією.
"Недостатня диверсифікація разом з існуючих валютних розбіжністю між прибутком (в основному в гривнях) і боргом (в основному в доларах) обумовлює високі ризики щодо інших компаній цього сектора на більш розвинених ринках. Збільшення частки експорту (і м'яса птиці, і соняшникової олії) частково згладжує валютні розбіжності", - підкреслило агентство.

"Миронівський хлібопродукт" - вертикально-інтегрована компанія, один з найбільших виробників продуктів з домашньої птиці в Україні (в Україні представлена брендами "Наша Ряба", "Легко!"). Близько 66% акцій МХП належать Юрію Косюку (через WTI Trading Limited), решта 34% перебувають у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі. Чистий прибуток "Миронівського хлібопродукту" в 2011 р. збільшилася на 20% - до 259 млн дол.

Читайте також: Fitch не виключає знецінення гривні на 10% до кінця 2012 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся