Фірташ виступив спонсором Маланки в Чернівцях

П'ятниця 17 січня 2014 12:30

Вже кілька років поспіль 15 січня Чернівцях проходять широкі народні гуляння - фестиваль Маланок 2014.

Другий рік засновники благодійного фонду FirtashFoundation Дмитро та Лада Фірташ надають фінансову підтримку даному проекту.

Цього року, за вже сформованою традицією, фестиваль пройшов у вигляді ходи центральними вулицями міста. Цього разу було побито рекорд як за кількістю команд-учасників - їх було зареєстровано 43, так і за числом глядачів - 50 000 чоловік. Участь у фестивалі взяли не тільки команди з Буковини, а й сусідніх областей, а також з Молдови та Румунії.

Завдяки допомозі Дмитра та Лади Фірташ, встановлені грошові призи трьом командам-переможцям, а також втішні призи командам- учасницям. Нагадаємо, що це не єдиний подарунок жителям і гостям міста.

Вже другий рік поспіль благодійний фонд FirtashFoundation влаштовує і новорічний різдвяний ярмарок. Цілий місяць діти мають можливість відвідати казковий палац для зустрічі з Дідом Морозом і отримують подарунки. У самому центрі міста діє величезний каток для дітей і дорослих. Всі ці розваги безкоштовні для гостей і жителів Чернівців.

Цього року фестиваль Маланок 2014 вийшов по-справжньому масовим і яскравим. Оригінальні костюми, пісні, танці, театралізовані дійства наповнили центр Чернівців.

Маланка-2014 особлива, оскільки набула статусу міжнародного фестивалю. Крім того, фонд FirtashFoundation виступив ініціатором подачі заявки на внесення буковинської Маланки в список світової спадщини ЮНЕСКО.

Ну а переможцями стали Маланкарі з Красноїльська - вони отримали головний приз - 50 000 гривень. Друге місце і приз в 30 000 гривень отримала маланка з села Горбово. 20 000 гривень вручили маланкарі з села Горішні Шерівци, що зайняв третє місце.

Окремий приз отримали представники Вашковецької маланки - 30 000 гривень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся