ru ua

Фірташ планує поставити на український ринок 8 млрд куб. м газу в 2013 р

Український бізнесмен Дмитро Фірташ планує поставити на ринок країни 8 млрд куб. м газу в 2013 році. Про це він заявив у ході розширеного засідання президії Федерації працедавців України (ФПУ), ініційованого НАК "Нафтогаз України", передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми збалансовані, у нас 8 млрд куб. м газу наступного року домовлено", - сказав Фірташ.

При цьому він відзначив, що не готовий відповісти, чи зможе забезпечити постачання газу на український ринок у великих об'ємах для потреб інших споживачів (а не тільки хімпідприємств, що належать Фірташу).

Крім того, він підтримав необхідність використання всіх можливостей для отримання природного газу за вигідною для промислових підприємств ціною. Він підкреслив, що лібералізація ринку природного газу сьогодні дозволяє це зробити. "Ми повинні об'єднатися на користь української промисловості. Вважаю, що всі компанії, які завдяки лібералізації вже працюють на українському ринку газу, повинні докласти зусиль, щоб забезпечити українську промисловість газом по конкурентних цінах", - відзначив глава ФПУ Фірташ. "Зниження ціни газу на 10% дозволяє зберегти близько 100-150 тис. робочих місць. Тому Федерація працедавців України повинна взяти активну участь в пошуку альтернативних джерел газу, - підкреслив він.

Читайте також: "Нафтогаз" і Ostchem куплять у Росії цього року 32,5 млрд куб. м газу