ru ua

У фінкомітеті ВР працюють над створенням єдиного законопроекту щодо криптовалют, - Рибалка

У фінкомітеті ВР працюють над створенням єдиного законопроекту щодо криптовалют, - Рибалка Фото: Сергій Рибалка (facebook.com sergey.v.rybalka)

Члени робочої групи наразі обговорюють юридичне визначення криптовалют та їх оподаткування

Учасники робочої групи щодо законодавчого забезпечення ринку криптовалют працюють над створенням єдиного депутатського законопроекту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив співголова робочої групи та екс-керівник комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка за результатами засідання 19 лютого.

За його словами, члени робочої групи наразі обговорюють юридичне визначення криптовалют та їх оподаткування. "Більшість схиляється до визначення, яке ми дали у нашому законопроекті, - "фінансовий актив", - сказав Рибалка.

Прогрес змиває політичні та фінансові межі у сучасному світі. Яскравий приклад – технологія блокчейн та криптовалюти. Та...

Опубліковано Сергієм Рибалкою 19 лютого 2018 р.

"Представники державних органів вважають, що потрібно не поспішати, а додатково вивчити це питання. Ми ж переконані: треба гарно попрацювати разом, аби не просто вивчити, а й ухвалити якісний закон. Головне, що Нацкомфінпослуг та Національна комісія з цінних паперів готові виступати у якості регуляторів", - додав нардепутат.

У засідання робочої групи взяли участь представники НБУ, Нацкомфінпослуг, Держфінмоніторингу, власне автори законопроектів "Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні" (7183-1) і "Про ринок криптовалют в Україні" (7183), учасники ринку та експерти.

Рибалка повідомив, що єдиний законопроект має бути вже за кілька засідань робочої групи, а за основу буде взято його законопроект (7183-1).