ru ua

Фінал Ліги Чемпіонів: комітет рекомендує ВР ввести штрафи за перепродаж квитків

Фінал Ліги Чемпіонів: комітет рекомендує ВР ввести штрафи за перепродаж квитків Фото: ВРУ (РБК-Україна)

Законопроект рекомендують прийняти за основу та в цілому

Комітет парламенту з питань науки та освіти рекомендує Верховній раді України прийняти законопроект №8335 "Про забезпечення охорони та захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року та фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року в Україні". Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

"Під час обговорення зазначалося, що прийняття проекту закону дасть можливість на державному рівні удосконалити процес організації та проведення в Україні фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року та фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року шляхом врегулювання відносин з набуття УЄФА прав інтелектуальної власності, пов’язаних з проведенням цього чемпіонату, здійснення захисту та охорони цих прав, а також відносин з використання та захисту репутації УЄФА та самого чемпіонату", - сказано у повідомленні.

Так, за результатами обговорення комітет ухвалив рішення рекомендувати ВР прийняти законопроект №8335 у першому читанні за основу та в цілому як закон.

Нагадаємо, 3 травня у ВР було зареєстровано законопроект №8335 "Про забезпечення охорони і захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 і фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року в Україні".