Фінал Кубка Італії перенесений через "Ювентус"

Фінал Кубка Італії перенесений через "Ювентус" Фото: "Лаціо" і "Ювентус" зіграють у Кубоке Італії 17 травня

Поєдинок раніше був призначений на 2 травня

Фінал Кубка Італії сезону 2016/17 "Ювентус" - "Лаціо", спочатку запланований на 2 червня, був перенесений на 17 травня. Про це повідомляє Calcio News 24.

за Причиною такого кроку стала участь туринського клубу в фіналі Ліги чемпіонів, який відбудеться в Кардіффі 3 червня.

"Ювентус" може третій сезон поспіль зробити золотий дубль, вигравши і Кубок, і чемпіонат Італії.

Варто зазначити, що на 17 травня також заплановано фінал Кубка України між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо", який відбудеться в Харкові.

Нагадаємо, напередодні "Ювентус" обіграв "Монако" з рахунком 2:1 і вдруге за три роки вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Голи забивали Манджукіч, Алвес та Мбаппе. Таким чином, підопічні Массіміліано Алегрі перші вийшли у фінал турніру.

Ще один фіналіст визначиться 10 травня в парі "Реал" - "Атлетіко". У першому матчі "вершкові" на своєму полі розгромили "матрацників" з рахунком 3:0.