ru ua

FIFA видалила проморолик з презентації емблеми ЧС-2018 з картою російського Криму

FIFA видалила проморолик з презентації емблеми ЧС-2018 з картою російського Криму
Міжнародна федерація футболу (FIFA) на своєму офіційному каналі на ресурсі YouTube видалила проморолик з презентації офіційної емблеми Чемпіонату світу з футболу 2018 р., де демонструвалася карта Росії, що включала Крим.

Міжнародна федерація футболу (FIFA) на своєму офіційному каналі на ресурсі YouTube видалила промо ролик з презентації офіційної емблеми Чемпіонату світу з футболу 2018 р., де демонструвалася карта Росії, що включала Крим.

Зазначимо, що цей відеоролик був показаний 28 жовтня 2014 р. в Москві на фасаді Великого театру в ході презентації офіційної емблеми Чемпіонату світу з футболу 2018 р., який пройде в Росії. На цей відео Крим був показаний як частина території Російської Федерації.

Пізніше радник голови Служби безпеки України Маркіян Любкивский на своїй сторінці в соцмережі Facebook звернувся до Федерації футболу України з проханням подати в суд на Росію за використання на презентації емблеми Чемпіонату світу 2018 р. карти з анексованим Кримом.

"Вважаю за необхідне застерегти всі зарубіжні ЗМІ, картографічні та геодезичні організації, зокрема ті, які займаються друком карт, щодо відповідальності за зображення карти Російської Федерації з частиною української території", - написав Любкивский.