ФГВФО запобіг виведення з Дельта Банку 418 млн гривень

П'ятниця 27 жовтня 2017 10:29
ФГВФО запобіг виведення з Дельта Банку 418 млн гривень
Фото: ФГВФО відсудив майно "Дельта Банку"

Суд визнав недійсним договір іпотеки між банком і приватною компанією

Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського районного суду, яке давало змогу вивести з "Дельта Банку" активи на суму 418 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба фонду.

Як повідомляється, фонд подав апеляцію на рішення райсуду, яким задовольнялося клопотання ТОВ "Кавицький".

Суд першої інстанції визнав недійсним договір іпотеки між ПАТ "Дельта Банк" і ТОВ "Кавицький", скасував запис про іпотеку та обтяження в Державному реєстрі прав на нерухоме майно. Крім цього, визнав недійсними вісім кредитних договорів між банком та рядом пов'язаних із зазначеною фірмою позичальників, у забезпечення яких були передані об'єкти комерційної нерухомості в центрі Києва загальною площею майже 2 тис. кв. м. та земельні ділянки (1,1682 га) на фасадній стороні Новообухівської траси.

Зазначене вище рішення перешкоджало продавати зазначені активи. Виручені за них кошти повинні піти на задоволення вимог кредиторів "Дельта Банку".

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів відсудив у державного "Ощадбанку" 459 млн гривень застави неплатоспроможного "Дельта Банку".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся